Bilgisayar Teknik Servis Blog

Profesyonel Yerinde Bilgisayar Teknik Servis

Bilgisayarlarda yaşanan sorunlar için profesyonel destek almanız çok önemlidir. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmeti ile bilgisayarınızı taşımadan ve yorulmadan bulunduğunuz konuma gelip sorunu çözüyoruz. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmetinin en önemli avantajı, işleriniz aksamadan teknik servis ekibimizin bulunduğunuz konuma gelerek sorunu çözmesidir. Yaşanan sorun hakkında size en şeffaf şekilde bilgi verilmesi de son derece önemlidir. Bu şekilde herhangi bir soru işareti kalmadan yaşanan teknik problem hakkında bilgi almış oluyorsunuz. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmeti için kayıt oluşturmak istiyorsanız BİZE ULAŞIN.

Bilgisayarlarda yaşanan teknik problemlerin başında yazılım nedenli sorunlar gelmektedir. Bu sorunlar genellikle illegal yazılımlar kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır. Firmamız Windows ürünleri ve diğer tüm programlarda ORJİNAL ürün kullanmaktadır. ORJİNAL yazılım, bilgisayarınızın daha verimli, hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Firmamız bilgisayarınız için kullanılan ORJİNAL yazılımlar ile güvenle kullanma imkânı sunmaktadır. Firmamızda bulunan ürünler arasında en popüler olanlar ise aşağıdaki gibidir;

Laptop ve masaüstü bilgisayarlarda yaşanan diğer önemli teknik problem ise donanımlar ile ilgilidir. Donanım ile ilgili yaşanan sorunların profesyoneller tarafından tespit edilmesi ve çözümlenmesi son derece önemlidir. Aksi takdirde anlık olarak düzelen sorunların ileride tekrarlanacağı muhtemeldir. Bu tarz durumlarda firmamız iş ortağımız olan Santral Bilişim ile çalışmaktadır. Santral Bilişim yılların deneyimi ile profesyonel bir şekilde yaklaşım sergileyip, bilgisayarda yaşanan teknik problemleri tespit edip gidermektedir. Yaşanan donanım problemleri tespit edebilmemiz için yerinde servis hizmeti veya doğrudan servise yönlendirme yapılmaktadır. Yerinde servis hizmeti ile bilgisayarınızda donanım problemi tespit edilirse, Santral Bilişim firmamıza tarafımızca götürülür ve sorun tespiti yapıldıktan sonra detaylı bilgi verilir. Eğer onay verilirse işlemlere başlanır. Sorun çözüldükten sonra bilgisayar konumunuza teslim edilip kurulur ve servis sonlanır. Bilgisayarınızda yaşanan sorun ile ilgili kendinizde Santral Bilişim firmamıza ürünü götürebilir ve bilgisayarınız tamir olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar yerinde teknik servis birimimiz, profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul’un birçok noktasına hizmet vermektedir. Sadece İstanbul bölgesine hizmet verilmektedir. İstanbul Avrupa Yakasında, Şişli, Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Başakşehir, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Güngören, Bayrampaşa, Esenler, Bakırköy ve Zeytinburnu bölgelerine hızlı ve kaliteli bilgisayar yerinde servis hizmeti verilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ise Kadıköy ve Üsküdar bölgelerine, bilgisayar teknik servis hizmeti verilmektedir. İstanbul’da güvenilir ve kaliteli bilgisayar teknik servis hizmetimiz için BİZE ULAŞIN.

Youtube Jüpiter Bilişim Tasarım Kanalı

Youtube Jüpiter Bilişim web tasarım, bilgisayar teknik destek ve bir çok konuda bilgiler paylaşılacak kanalımıza abone olursanız çok mutlu oluruz.

Abone Ol
Responsive Tasarım
Kodlama
SEO

Jüpiter Bilişim Web Tasarım

Günümüzde işletmeye ait kaliteli ve profesyonel bir web sitesi olması son derece önemlidir. Müşterilerin büyük çoğunluğu, web sitesinin görünümüne göre tercihini yapmaktadır. Web tasarımının sade, hızlı açılan ve profesyonel olması çok önemlidir. Web tasarımının kodlama ile yapılması Google gibi arama motorlarında, sitenizin bulunabilirliği açısından çok daha yararlı olacaktır. Ayrıca kodlama ile tasarlanan web sitesi SEO için daha uygundur. Web sitenizi müşterilerin beğenmesi dışında sizin de beğenmeniz öncelik olmalıdır. SEO uyumlu kaliteli web tasarımıyla firmanızın internette de profesyonel ve kaliteli görünmesini sağlamak için BİZE ULAŞIN.

Firmamız web sitenizi profesyonel ve en ince ayrıntısına kadar sizin istediğiniz gibi tasarlamaktadır. Tasarım sonunda hem sizin istediğiniz gibi bir site hem de müşterileriniz için son derece kullanışlı ve hızlı bir web tasarım ortaya çıkacaktır. Çalışmalarımızı sadece HTML5, CSS ve JS altyapılarıyla yapmaktayız. Bu şekilde çok daha özgür ve kullanışlı bir tasarım ortaya çıkmaktadır. Web sitenizin responsive (Bilgisayar, tablet, telefon uyumlu) olmasıda kesinlikle çok önemlidir. Müşterilerinizin size her cihazdan ulaşabilmesi için sitenizin %100 responsive olması en önemli hususlardan biridir. Firmamız web sitenizi HTML5 altyapısı ile %100 responsive olarak tasarlamaktadır.

Web Tasarımında SEO’nun Önemi

SEO artık en yüksek arama hacmine sahip anahtar kelime terimlerini seçmekle ilgili değil. Bir kullanıcının sorgusunu karşılamak için, kullanılan terimin arkasındaki amacı da anlamanız gerekir.

SEO kampanyanız için hedef anahtar kelimeler seçtiğinizde, en yüksek arama hacmine sahip olanlara yöneleceksiniz. Ancak, akıllı bir SEO stratejisi bir sayı oyunundan çok daha fazlası olacak. Sadece yüksek oranda alakalı bir terim için sıralama yapmayı denemekle kalmayacak, aynı zamanda verilen anahtar kelimenin amacını anladığınızdan emin olmak isteyeceksiniz. Bu şekilde sunduğunuz içerik, kullanıcının sorgusunu daha kapsamlı bir şekilde karşılayabilir.

Google’ın amacı, kullanıcılara arama ifadeleriyle kapsamlı bir şekilde eşleşen en kullanışlı içeriği sağlamaktır. Algoritmaların arkasındaki kullanıcı amacını belirlemek için algoritmaları giderek daha iyi hale geliyor. Tarama deneyimini iyileştirmek için, arama motoru yalnızca belirli bir arama terimiyle aynı zamanda arkasındaki amacına uygun sayfalara daha yüksek sıralamaları ödüllendirecek.

SEO’nun önemi her geçen yıl katlanıyor ve büyümeye devam ediyor. SEO geçen yıl olduğundan daha önemli. Search Engine Optimization büyümeye, gelişmeye ve yenilik yapmaya devam eden bir uygulamadır.

Günümüzün rekabetçi pazarında, SEO pazarlaması her zamankinden daha önemlidir. Arama motorları, günlük olarak milyonlarca kullanıcıya, sorularının cevaplarını veya sorunlarının çözümünü arayanlar için hizmet vermektedir. Bir web siteniz, blogunuz veya çevrimiçi mağazanız varsa, SEO, işletmenizin büyümesine ve işletme hedeflerine ulaşmasına yardımcı olabilir.

Arama motoru optimizasyonu önemlidir çünkü:

Arama motoru kullanıcılarının çoğunun, sonuç sayfalarındaki (SERPS) en iyi 5 öneriden birini tıklamaları daha muhtemeldir. Bundan yararlanmak ve web sitenize veya müşterilerinize çevrimiçi mağazanızdan ziyaretçi kazanmak için, web sitenizin en üst konumlardan birinde görünmesi gerekir.

Search Engine Optimization sadece arama motorları ile ilgili değildir, aynı zamanda iyi SEO uygulamaları kullanıcı deneyimini ve bir web sitesinin kullanılabilirliğini arttırır.

Kullanıcılar, arama motorlarına güvenir ve kullanıcının aradığı anahtar kelimeler için en üst sıralarda yer alır, web sitesinin güvenini arttırır.

Search Engine Optimization web sitenizin sosyal tanıtım için iyidir. Web sitenizi Google’da veya Yahoo’da arayarak bulanların, Facebook, Twitter veya diğer sosyal medya kanallarında tanıtılması daha olasıdır.

Search Engine Optimization, büyük bir web sitesinin düzgün çalışması için önemlidir. Birden fazla yazarı olan web siteleri, SEO’dan doğrudan ve dolaylı olarak faydalanabilir. Doğrudan yararları, arama motoru trafiğindeki artış ve dolaylı yararları, sitede içerik yayınlamadan önce kullanılacak ortak bir çerçeveye (kontrol listeleri) sahip olmaktır.

Kaynak: https://blog.isimtescil.net

Tasarım ve Sosyal Medya Yönetimi paketlerimizi incelemek ve bize destek olmak için Google Play'den uygulamamızı indirebilirsiniz.