Bilgisayar Yerinde Teknik ServisYerinde Bilgisayar Teknik Servisi

Bilgisayarlarda yaşanan sorunlar için profesyonel destek almanız çok önemlidir. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmeti ile bilgisayarınızı taşımadan ve yorulmadan bulunduğunuz konuma gelip sorunu çözüyoruz. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmetinin en önemli avantajı, işleriniz aksamadan teknik servis ekibimizin bulunduğunuz konuma gelerek sorunu çözmesidir. Yaşanan sorun hakkında size en şeffaf şekilde bilgi verilmesi de son derece önemlidir. Bu şekilde herhangi bir soru işareti kalmadan yaşanan teknik problem hakkında bilgi almış oluyorsunuz. Bilgisayar yerinde teknik servis hizmeti için kayıt oluşturmak istiyorsanız BİZE ULAŞIN.

Bilgisayarlarda yaşanan teknik problemlerin başında yazılım nedenli sorunlar gelmektedir. Bu sorunlar genellikle illegal yazılımlar kullanılması sonucu ortaya çıkmaktadır. Firmamız Windows ürünleri ve diğer tüm programlarda ORJİNAL ürün kullanmaktadır. ORJİNAL yazılım, bilgisayarınızın daha verimli, hızlı ve güvenli olmasını sağlamaktadır. Firmamız bilgisayarınız için kullanılan ORJİNAL yazılımlar ile güvenle kullanma imkânı sunmaktadır. Firmamızda bulunan ürünler arasında en popüler olanlar ise aşağıdaki gibidir;

“Windows’un orijinal sürümleri, Microsoft tarafından yayımlanıp gerektiği gibi lisanslanır ve Microsoft veya güvenilir bir iş ortağı tarafından desteklenir. Bilgisayarınızdan en iyi şekilde yararlanmanıza yardımcı olan isteğe bağlı güncelleştirmelere ve indirmelere erişebilmek için Windows 'un orijinal bir sürümüne ihtiyacınız vardır.“

Laptop ve masaüstü bilgisayarlarda yaşanan diğer önemli teknik problem ise donanımlar ile ilgilidir. Donanım ile ilgili yaşanan sorunların profesyoneller tarafından tespit edilmesi ve çözümlenmesi son derece önemlidir. Aksi takdirde anlık olarak düzelen sorunların ileride tekrarlanacağı muhtemeldir. Bu tarz durumlarda firmamız iş ortağımız olan Santral Bilişim ile çalışmaktadır. Santral Bilişim yılların deneyimi ile profesyonel bir şekilde yaklaşım sergileyip, bilgisayarda yaşanan teknik problemleri tespit edip gidermektedir. Yaşanan donanım problemleri tespit edebilmemiz için yerinde servis hizmeti veya doğrudan servise yönlendirme yapılmaktadır. Yerinde servis hizmeti ile bilgisayarınızda donanım problemi tespit edilirse, Santral Bilişim firmamıza tarafımızca götürülür ve sorun tespiti yapıldıktan sonra detaylı bilgi verilir. Eğer onay verilirse işlemlere başlanır. Sorun çözüldükten sonra bilgisayar konumunuza teslim edilip kurulur ve servis sonlanır. Bilgisayarınızda yaşanan sorun ile ilgili kendinizde Santral Bilişim firmamıza ürünü götürebilir ve bilgisayarınız tamir olmasını sağlayabilirsiniz.

Bilgisayar yerinde teknik servis birimimiz, profesyonel ekiplerimiz ile İstanbul’un birçok noktasına hizmet vermektedir. Sadece İstanbul bölgesine hizmet verilmektedir. İstanbul Avrupa Yakasında, Şişli, Sarıyer, Levent, Beşiktaş, Başakşehir, Kağıthane, Beyoğlu, Fatih, Güngören, Bayrampaşa, Esenler, Bakırköy ve Zeytinburnu bölgelerine hızlı ve kaliteli bilgisayar yerinde servis hizmeti verilmektedir. İstanbul Anadolu Yakasında ise Kadıköy ve Üsküdar bölgelerine, bilgisayar teknik servis hizmeti verilmektedir. İstanbul’da güvenilir ve kaliteli bilgisayar teknik servis hizmetimiz için BİZE ULAŞIN.